Thuisprogramma van 13 t/m 16 september

Klasse Datum Aanvang Thuis Captain
Dames dubbel 17+ 2e klasse Donderdag 13 september 19:00 Made 3 
Helma van de Korput
Dames dubbel 17+ 3e klasse 19:00 Made 4 Petra Narings
Gemengd dubbel 35+ 3e klasse Vrijdag 14 september 19:00 Made 3
Radboud Blom
Heren dubbel 35+ 2e klasse  19:00 Made 1
Ad van Gils
Heren dubbel 35+ 3e klasse 19:00 Made 2
Charly van de Berg
Dames dubbel 35+ 3e klasse 19:00 Made 1
Carla Segeren

 

Thuisprogramma van 20 t/m 23 september

Klasse Datum Aanvang Thuis Captain
Dames dubbel 17+ 1e klasse Donderdag 20 september 10:00 Made 1 
Leny Rasenberg
Dames dubbel 17+ 2e klasse 10:00 Made 2 Jolanda Leenaars
Dames dubbel 17+ 1e klasse 19:00 Made 1 Ellen Rijnders
Dames dubbel 17+ 2e klasse   19:00 Made 2 Lotte Haanskorf
Dames dubbel 17+ 2e klasse   19:00 Made 3 Helma van de Korput
Gemengd dubbel 35+ 1e klasse Vrijdag 21 september 19:00 Made 1
Marco Breugelmans
Gemengd dubbel 35+ 3e klasse 19:00 Made 2
Peter van der Veeken
Dames dubbel 35+ 3e klasse 19:00 Made 2 Janneke Hop
Gemengd 10 t/m 17 2e klasse 
Zondag 23 september
? Made 1
Pieter van Gurp
Jongens 11 t/m 17 3e klasse ? Made 1
Thomas Dirkse

Thuisprogramma van 27 t/m 30 september

Klasse Datum Aanvang Thuis Captain
Dames dubbel 17+ 2e klasse Donderdag 27 september 19:00 Made 3 
Helma van de Korput
Dames dubbel 17+ 3e klasse   19:00 Made 4 Petra Narings
Gemengd dubbel 35+ 3e klasse Vrijdag 28 september 19:00 Made 3
Radboud Blom
Heren dubbel 35+ 2e klasse    19:00 Made 1
Ad van Gils
Heren dubbel 35+ 3e klasse   19:00 Made 2 Charly van de Berg
Dames dubbel 35+ 3e klasse   19:00 Made 1
Carla Segeren

 

Thuisprogramma van 4 t/m 7 oktober

Klasse Datum Aanvang Thuis Captain
Dames dubbel 17+ 1e klasse Donderdag 4 oktober 10:00 Made 1 
Leny Rasenberg
Dames dubbel 17+ 2e klasse   10:00 Made 2 Jolanda Leenaars
Dames dubbel 17+ 1e klasse 19:00 Made 1 Ellen Rijnders
Dames dubbel 17+ 2e klasse 19:00 Made 2 Lotte Haanskorf
Gemengd dubbel 35+ 1e klasse Vrijdag 5 oktober 19:00 Made 1
Marco Breugelmans
Gemengd dubbel 35+ 3e klasse   19:00 Made 2
Peter van der Veeken
Dames dubbel 35+ 3e klasse   19:00 Made 2 Janneke Hop
Gemengd 10 t/m 17 2e klasse 
Zondag 7 oktober
? Made 1
Pieter van Gurp
Jongens 11 t/m 17 3e klasse   ? Made 1
Thomas Dirkse

Thuisprogramma van 11 t/m 14 oktober

Klasse Datum Aanvang Thuis Captain
Dames dubbel 17+ 2e klasse Donderdag 11 oktober 19:00 Made 2 
Lotte Haanskorf
Dames dubbel 17+ 2e klasse   19:00 Made 3 Helma van de Korput
Gemengd dubbel 35+ 1e klasse Vrijdag 12 oktober 19:00 Made 1
Marco Breugelmans
Gemengd dubbel 35+ 3e klasse   19:00 Made 2
Peter van der Veeken
Heren dubbel 35+ 3e klasse 19:00 Made 2 Charly van de Berg
Dames dubbel 35+ 3e klasse 19:00 Made 1 Carla Segeren
Dames dubbel 35+ 3e klasse   19:00 Made 2 Janneke Hop

 Thuisprogramma van 18 t/m 21 oktober

Klasse Datum Aanvang Thuis Captain
Dames dubbel 17+ 1e klasse Donderdag 18 oktober 10:00 Made 1 
Leny Rasenberg
Dames dubbel 17+ 2e klasse   10:00 Made 2 Jolanda Leenaars
Dames dubbel 17+ 1e klasse 19:00 Made 1 Ellen Rijnders
Dames dubbel 17+ 3e klasse 19:00 Made 4 Petra Narings
Gemengd dubbel 35+ 3e klasse Vrijdag 19 oktober 19:00 Made 3
Radboud Blom
Heren dubbel 35+ 2e klasse   19:00 Made 1
Ad van Gils
Dames dubbel 35+ 3e klasse   19:00 Made 2 Janneke Hop

 

Thuisprogramma van 25 t/m 28 oktober

Klasse Datum Aanvang Thuis Captain
Dames dubbel 17+ 2e klasse Donderdag 25 oktober 19:00 Made 2 
Lotte Haanskorf
Gemengd dubbel 35+ 1e klasse Vrijdag 26 oktober 19:00 Made 1
Marco Breugelmans
Gemengd dubbel 35+ 3e klasse   19:00 Made 2
Peter van der Veeken
Heren dubbel 35+ 3e klasse 19:00 Made 2 Charly van de Berg
Gemengd 10 t/m 17 2e klasse Zondag 28 oktober ? Made 1 Pieter van Gurp
Jongens 11 t/m 17 3e klasse   ? Made 1 Thomas Dirkse

 

©2018 Madese Tennisvereniging Webdesign door Jan Dijkmans